Do našeho malého a stabilního týmu hledáme kolegu na pozici samostatného projektanta vzduchotechniky pro projekci a realizaci VZT.

Jedná se o zajímavou a velmi pestrou náplň práce:
• Vedení projektu od A do Z a zahrnuje veškerou činnost v rámci jednotlivých zakázek:
o tvorbu technických řešení a dokumentace,
o zpracovávání poptávek a cenových nabídek, projektů,
o vyhodnocování nabídek a zpracování podkladů pro výběr dodavatele,
o přípravy realizací (včetně objednávek komponentů atd.),
o jednání s dodavateli a investory,
o výjezd na stavbu,
o měření a zaregulování realizovaných VZT zařízení a rozvodů.

Požadujeme:
• VŠ nebo SŠ vzdělání v oboru se zaměřením na TZB / vzduchotechniku
• Praxi v oboru
• znalost AutoCAD; znalost pitCAD nebo Revit vítána (není však nutná)
• znalost MS Office (Word, Excel)
• řidičské oprávnění sk. B

Nabízíme:
• Spolupráci na hlavní pracovní poměr
• Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
• 13. plat
• 23 dní dovolené
• 3 dny sick days
• Peněžitý příspěvek na stravování
• Místo výkonu práce: v sídle firmy přímo v centru Brna
• Nástup je možný ihned

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na e-mail: petra.novakova@seklima.cz.