Předmětem činnosti firmy S+E Klima kom. spol. je projekce, dodávka, montáž a uvedení do provozu kompletních vzduchotechnických zařízení vč. MaR, jejich záruční a pozáruční servis a opravy. Pro tyto činnosti nám byl v roce 1996 udělen certifikát ISO 9001 a v roce 2008 certifikát ISO 14001:2005.

Zabýváme se komplexní vzduchotechnikou a požárním odvětráním, od výstavby nových provozů až po zajišťování a podporu technologických procesů.

Naše dodávky zajišťujeme podle potřeby investora buď „na klíč“ (od vlastního projektu přes dodávky a montáže po uvedení do provozu včetně MaR) nebo i částečné, kdy dodávky a montáže provádíme podle prováděcích projektů investora.

Projekce

Jsme vybaveni 5 kompletními CAD pracovišti (1 autorizovaný inženýr oboru TZB, 2 projektanti, 2 technici), kde je zpracovávána nabídková, projektová a montážní dokumentace.

Dodávka a montáž

Firma má 8 – 12 vlastních montérů, v případě nutnosti jsme schopni ve spolupráci s našimi smluvními partnery nasadit potřebnou montážní kapacitu tak, aby byla zajištěna plynulá montáž.
Firma je vybavena vlastními dopravními prostředky (osobní i dodávkové), pojízdnou montážní plošinou, dvěma sadami lešení (do 8m) a speciálními montážními a zvedacími mechanizmy.

Vedení staveb

Vedení montáží a koordinace s dalšími profesemi zajišťují 2 naši realizační technici.

Fotogalerie